Firmast

ER Frees OÜ on 100% eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb aastast 1989.Teil on võimalik tellida ühest kohast kogu korteri, eramu või ärihoone sisustuse, lisaks veel uksed, aknad ja trepid. Pakume omapoolset abi ja nõuandeid Teile parima lahenduse leidmiseks.

Meie kogemustega nõustajad ootavad Teid Betooni tn.9, Näpi alevik, Sõmeru vald, tootmisesinduses. Vajadusel tuleme koju või kohtume Teile sobivas kohas, Teile sobival ajal.

Kui korteri/maja ehitus või remont on alanud, tasub kaaluda tervikalahenduste otsimist. Nii avatäited, trepid ja mööbel ühest kohast! Kindlasti tuleb tulemus odavam, võimalike toonide erinevusi saab vältida ja kujunduse poolelt on võimalk igat pisidetaili lahti rääkida ning paika sobitada.

Paigalduse ja transpordi eest ei pea muretsema ja igakülgse nõuga on abiks kogenud spetsialistid.

Eritellimusmööbli alla kuulub köögimööbel, mööbel teistesse eluruumidesse ning ühiskondlike ruumide mööbel.

Iga eritellimusel valminud mööbli puhul arvestatakse kliendi soovide ja vajadustega, ruumide mõõtude ja omapäraga. Nii saavutatakse parimad tulemused, väärtuslik mööbel ja isikupärased lahendused.

Täispuit on jälle au sees ja see teeb rõõmu. Täispuidust mööblil on ajalik väärtus, seda saab pärandada ka järeltulevatele põlvedele. Puitu saab töödelda erinevaid viimistlusvõtteid kasutades väga huvitavaks ja ilmekaks. Olgu selleks siis kulutamine, patina töötlus, vanutamine, värvimine mitme eri värviga jne.

Garderoobid ja lükanduksed on väga aktuaalne teema. Hästi läbimõeldud panipaik on eluruumide oluline osa, võimaldab ruumi efektiivselt ja paindlikult liigendada ja võib kujuneda suurepäraseks sisustuselemendiks teie kodus.

Aknad on põhiliselt klassikalised sisse-välja avanevad ja MSE-tüüpi, kahekordse sissepoole avaneva raamiga.„Norra“ tüüpi aknad sobivad palkmajadele. Erikujulised ja muinsuskaitse nõuetele vastavad aknad on nõutud miljööväärtuslikes tsoonides.

Uksed aitavad luua kodu- ja turvatunnet. Peale selle peavad uksed olema soliidse välimusega kuna just uks on see, mis jääb sisenejale kõigepealt silma. Uksed on kliendi soovide kohaselt kas täispuidust, spoonitud või värvitud sise- ja välisuksed. Valmistame ka tuletõkkeuksi.

Trepp on kaasaegse arhitektuuri oluline osa. Iga trepp on unikaalne ja peab sobima sisekujundusega ning sulanduma interjõõri. Tellida saab nii puidust kui ka spoonitud treppe erinevatel konstruktsioonidel (puit, metall, sepis).

Aastate jooksul on ER Freesi OÜ mööbel ja avatäited jõudnud Soome, Rootsi, Norrasse ja Hollandisse. Ülekaalukalt loomulikult eesti tänuväärsete klientideni.